>>>> ЗАДАТЬ ВОПРОС! <<<<

Ломбард «Владислав і компанія» пропонує зацікавленим особам співпрацю на умовах франчайзингу. А саме, Ми допоможемо Вам відкрити і організувати ломбардну діяльність «під ключ». Ми даємо Вам можливість самостійного управління і контролю своїми ресурсами в організації та проведенні самостійної ломбардної діяльності.

Умовами спільного співробітництва є:
Одноразовий вступний внесок який йде на:

Оформлення і реєстрацію відокремленого підрозділу - філії Вашого ломбарду.
Реєстрацію дозвільних документів для відкриття.
Навчання Вашого персоналу по обов'язковій програмі ведення ломбардної діяльності.
Наданням Вам всього необхідного сертифікованого обладнання по роботі з дорогоцінними металами та камінням, грамотної і правильної оцінки.
Програмного забезпечення для ломбарду по роботі з клієнтами, формування та обліку операцій, що проводяться з вимогами Податкових органів і комітету Фінансового моніторингу.
Подання та оформлення ВСІЄЇ нормативної юридичної бази для проведення Вашої фінансово-економічної діяльності, правовстановлюючих типових договорів і кредитних угод та інших нормативних документів регулюючих Нашу з Вами діяльність.
Координацію та допомогу у Вашій фінансово - економічної діяльності відповідно до Податкового Кодексу та Законам України про ломбардну діяльність.

ЩОМІСЯЧНИЙ фіксований платіж 2000 грн, який формується з :

Юридичного захисту в проведенні Вами своєї фінансово-економічної діяльності.
Проведення нами всіх відрахувань по фондах з / п; відрахуванням із соціального страхування та пенсійного фонду і т.п. за Вас і ваш персонал.
Бухгалтерського супроводу (формування всіх звітностей) подається нами по дочірній філії зі щоденною подачею на головний офіс його обробкою, і підготовкою до здачі в Державний Комітет Регулювання Ринку Фінансових Послуг (Держкомфінпослуг), Міністерство Фінансів, податкові органи, пенсійний та інші фонди.
Юридичного супроводження; форм, правил і законів про ведення Вами ломбардну діяльність.
Переваги співпраці за програмою:

Ви заощаджуєте грошові кошти на отримання дозвільних документів.
Ви заощаджуєте час на отримання дозвільних документів.
Ви звільняєтесь від вимог до керівника і головному бухгалтеру ломбарду та, відповідно, від витрат на отримання свідоцтв про проходження навчання.
Ви заощаджуєте на організації документообігу.
Ви заощаджуєте на юридичному супроводі.
Ви заощаджуєте на бухгалтерському супроводі.
Тел/факс  (0626) 44-24-64
Тел моб. +38(050) 282-12-11
E-mail:  lombard_vladislav@mail.ru

Головна сторінка
Умови позики
Адреси підрозділів
Звітність


Автоломбард
НОВИНИ
Кредитуємо від 0,3%. При видачі великих кредитів умови оцінки предмета застави і відсоткова ставка обумовлюються в індивідуальному порядку. Ми відкриті у м. Краматорськ, м. Дружківка, м. Костянтинівка. Телефони: +38 (050) 282-12-11, (0626) 44-24-64. Наш сайт http://www.vladislav.in.ua.
детали франшизы

Нас в интернете находят по таким запросам: цены в ломбардах, золото ломбард, ломбард донецк, Цена золота в ломбарде, ломбард техники, сдать в ломбард, ломбард телефонов, сколько стоит ломбард, ломбард адреса, ломбард залог, грамм золота в ломбарде, золотой ломбард, сдать золото в ломбард, заложить в ломбард, автоломбард, деньги под залог автомобиля, кредит под ювелирные изделия, продам ломбард, цены, честный ломбард, сколько стоит золото в ломбарде, ломбард города, франшиза ломбард, взять деньги ломбард, помощь в открытии ломбарда, деньги в залог, ломбард Краматорск ломбард Славянск, ломбард Константиновка, ломбард Дружковка, деньги под залог, открыть ломбард в Украине

Protected by Copyscape Online Plagiarism Detector